Obuka i ispit za voditelja vatrogasne mladeži

Dana 7.travnja, dvoje naših članova: Vita Kostanjšak i Milan Marinković su uspješno završili obuku i položili ispit za voditelja vatrogasne mladeži.

Obuka za voditelja vatrogasne mladeži sastoji se od upoznavanja polaznika i stjecanja znanja iz područja: rad mladih u vatrogasnoj organizaciji, osposobljavanje mladih, nastava i sudionici obrazovnog procesa, programi rada s mladima, prva pomoć, novinarstvo, suradnja s drugim organizacijama i rad s mladima u školama i vođenje odbora za rad s mladeži u dobrovoljnom vatrogastvu.

Čestitamo im na uspješno položenom ispitu i nadamo se kako će novi voditelji vatrogasne mladeži pomoći u dovođenju mladih u naše dobrovoljno vatrogasno društvo koje je po prosjeku godina jedno od najmlađih u Vatrogasnoj zajednici Grada Zagreba.